hopqua832.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Odnaleziona (2005) PLdodany: 19/04/2011

Gatunek:
Thriller
Data Dodania:
19/04/2011
Wyświetleń:
3977
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Ośmioletnia Catherine, adoptowana córka Ellen(Joanna Casidy) i Charlesa(Greg Evigan) Drake'ów, zostaje porwana. Poszukiwania nie przynoszą rezultatów i rodzice powoli tracą nadzieje na to, że ich przybrana córka się odnajdzie. Po 16 latach w domu Drake'ów zjawia się detektyw Vince Whittaker(Victor Browne) wraz z młodą dziewczyną, twierdząc, że to Catherine. Po początkowych wątpliwościach co do jej tożsamości Ellen i Charles uznają ją za odnalezioną córkę. W krótce pojawia się porucznik Conroy, który chce poznać prawdę.


Odnaleziona (2005) PLdodany: 19/04/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18212 Online:20 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze hopqua832.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis hopqua832.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.

    EpisĂłdio 8 | JONAS BLUE, JACK & JACK | Kickass Cartoons Posting Thread